• Verimli Sistemlerin Adresi
  • slider-2
  • Orta kısmada enerji verimliliği yüksek paket merkezi sistem çözümleri AtlantikGrup’da

Atlantik Grup 2016 Isk-Sodex Fuarında

4-7 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde (CNR Expo) düzenlenen ISK-SODEX fuarına katılan Atlantik GRUP standı ziyaretçiler ve sektör profesyonelleri tarafından büyük ilgi gördü.

Isk Sodex 1   Isk Sodex 2

 

Atlantik Grup Satış ve Servis ekiplerinin yer aldığı fuar standında AAON Değişken Debili Rotary Isı Geri Kazanımlı Rooftop cihazları, MİTA marka PME Serisi Fiberglass Paslanmaz Açık Tip Soğutma Kulesi, Airwell marka Isı Pompaları, ve Coanda etkili fancoil cihazının sergilendiği standımız yurtiçi ve yurtdışından fuara katılan pek çok kişi tarafından beğenildi.  

Isk Sodex 3  Isk Sodex 4

 

Müşterilerine verdiği teknik destek, sistem çözümleri ve sistem analizleriyle bilinen firmamız fuar süresince de pek çok firmaya ürün tanıtımının yanı sıra teknik konularda bilgi alışverişinde bulunuldu. Merkezi iklimlendirme konusunda uzman ve deneyimli kadromuz ile müşterilerimize büyük ve nitelikli projelerinde enerji verimliliği yüksek çözümler sunarak ‘Verimli Sistemlerin Adresi’ ilkemiz ile birçok projede özellikle tercih ediliyoruz.

Isk Sodex 5

 

Fuar süresince misafirlerimiz MİTA firması Satış Müdürü Mr. Tommaso Fontana , HITECSA firması Uluslararası Bölge Satış Müdürü Mr. Marc Sonderer, CENTURY firması Bölge Sorumlusu Steve Lim’in de katıldığı fuarda ürünlerimiz ile birlikte ATLANTIK GRUP' un sektöre sunmuş olduğu Yeşil Bina ve Enerji Verimliliğineyönelik sistemleri ve çözümleri de müşterilerimize aktarıldı.