• Verimli Sistemlerin Adresi
  • slider-2
  • Orta kısmada enerji verimliliği yüksek paket merkezi sistem çözümleri AtlantikGrup’da

Atlantik Grup signed a contract for official distributorship of the well known french manufacturer Wesper

atlantik  grup wesper

Türkiye’de HVAC sektörünün önemli aktörlerinden biri olan Atlantik Grup,  Fransızların önde gelen , güvenilir markası Wesper ile  de 10 Aralık 2015 tarihinde resmi  distribütörlük anlaşması imzalamış olup , bu işbirliği ile iklimlendirme sektöründeki konumunu daha da güçlendirmiştir.    60 Yılı Aşan tecrübesi ile Wesper Dünya HVAC sektörünün önemli bir üreticisi ve önde gelen tedarikçilerinden birisidir. Konut, ticari ve endüstriyel uygulamalar için iklimlendirme ürünlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde Avrupa ve Afrika pazarlarında prestijli ve güvenilir marka olarak öne çıkmaktadır.

İki şirket arasında gerçekleşen işbirliği neticesinde ATLANTİK GRUP, bundan sonra WEPSER tarafından Fransa, İspanya  fabrikalarında üretilen   Soğutma Grupları, Rooftop Cihazları,  Klima Santralleri, Fan Coil cihazları gibi ürünlerle Türkiye ve bölge ülkelerde Satış-Pazarlama ve Satış Sonrası faaliyetlerini yürütecektir.

Sahip olduğu uzman ve deneyimli kadrosuyla ısıtma-soğutma-iklimlendirme sektöründe özellikle merkezi sistemler konusunda faaliyet gösteren ATLANTİK GRUP, yıllardır başarıyla devam ettirdiği, konularında dünyanın önde gelen firmaları olan, AAON (Rooftop -Havuz Nem Alma Santrali) , MARLEY (Açık ve Kapalı Su Soğutma Kuleleri), Airwell (Su kaynaklı ısı pompaları) ve RCGROUP (Çok fonksiyonlu soğutma grupları)  distribütörlüklerine bir yenisini daha ekleyerek ürün portföyünü daha da genişletmiştir.

Atlantik Grup Genel Müdürü Sn. İbrahim Turan iki şirket arasında başlatılan  işbirliğinin  ülkemiz  açısından verimli sonuçlar doğuracağını,  Atlantik Grubun müşterileri nezdinde bilinen güvenilir, kaliteli, enerji verimliliği yüksek, çevre dostu ürünler sunan, satış ve satış sonrası hizmette maksimum müşteri memnuniyeti oluşturan faaliyetlerinin bundan sonra da aynı anlayış ve hassasiyetle devam edeceğini belirtmiştir.